Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
GENEL 131 views 0

Bitexen Nedir ? Nasıl para kazanılır ? 39 günde 977 tl nasıl kazandım?

EXEN COIN NEDİR?


DÜNYADA İLK KEZ BİR BORSANIN TÜMÜNÜ KULLANICILARINA ÜCRETSİZ DAĞITIP, TÜMÜNÜ GERİ SATIN ALMAYI TAAHHÜT ETTİĞİ BİR KRİPTO-PARADIRKripto Para Yatırımcılarının Temel İhdiyaçlarına En İyi Şekilde Cevap Verecek Bir Global Platform Oluşturma Hedefiyle Tasarlanan Bitexen,Bitcoin Ve Diğer Altcoin’lerin Alım Satımına Aracılık Yapmaya Başladı.

Bankacılık, Parite Ve Türev Yatırım Araçları Alım Satım Platformları, Ödeme Sistemleri, Bilgi Güvenliği, Finansal Suistimallerin Önlenmesi Ve İnovasyon Konularında Deneyimli Murat Çelik, M.Fatih Bilgin, Mutlu Dağdelen Ve A. Kürşat Duygulu Tarafından Kurulan Bitexen, “Sistem Güvenliği”, ” Kripto Para Cüzdan Güvenliği” Ve ” Suistimal Önlemleri” Başlıklarında Dünya Standartlarında Bankacılık Ve Finansal Hizmetler Güvenlik Prosedürleri Dikkata Alınarak Geliştirildi. Geleneksel Finansal Ürünlerin Blockchain Teknolojisi Üzerinde Yeniden Konumlandırılmasında Rol Almak Ve Bu Değişimin Öncülüğünü Üstlenmek De Bitexen Kurucularının Orta-Uzun Dönem Hedefleri Arasında Yer Alıyor. Bitexen,Kullanıcı Yatırımlarının Güvenliği İlk Planda Tutarak, Kripto Para Cüzdan Güvenliği Konularında İTÜ Arı Teknokent Bünyesinde Ar-Ge Çalışmaları Yürütüyor. Kendini Bir Fintech Girişimi Olarak Tanımlayan Bitexen‘in Gelecekteki Ürün Ve İş Modeli Planları Arasında; Son Kullanıcıların Daha Kolay Ve Hızlı İşlem Yapmasını Sağlayacak Mobil Cüzdan Uygulaması Exen-Wallet Kurumsal Müşterilerin Güvenli Kripto Para Saklamasını Ve Yönetmesini Sağlayacak Exen-Vault, Şirketlerin Müşteri Kitlesini Büyütmesi Ve Tanıtım Yapabilmesi İçin Coin Dağıtım Çözüm Modelleri Sunacak Exen-Icdsore Ve Yatırımcılar İçin Kripto Para Fon Hizmeti Sunacak. Exen-Funds Ürünleri Bulunuyor.

Bitexen‘de

  Bitcoin (BTC)

  Ripple (XRP)

   Stellar (XLM)

EXEN (EXEN Coin)

Kripto Paraları Üzerinden Alım Satım Yapılabiliyor. Bitexen, EXEN Coin Adını Verdiği Kripto Para Birimiyle İse Dünyada İlk Kez Bir Borsanın Tümünü Kullanıcılara Ücretsiz Dağıtmayı Ve Düzenli Aralıklarla Geri Satın Almayı Taahhüt Ettiği Bir Modeli Hayata Geçiriyor. Exen Coin, Bitexen Tarafından Ethereum Blok Zinciri Üzerinde ERC-20 Token Standardıyla Sadece 15 Milyon Adet Üretilen Yeni Bir Kripto Para. Exen Coin’ler, Bitexen Kullanıcılarına Ücretsiz Olarak Dağıtılıyor. Kullanıcılar, Bitexen Üzerinde Hesap Oluşturarak Ve Başka Kullancılara Tavsiyede Bulunarak EXEN Coin’lere Sahip Olabiliyor. Ayrıca Düzenlecek Yarışmalar Ve Kampanyalarla Kullanıcılar Daha Fazla EXEN Coin Kazanma Şansı Yakalıyor.

 

EXEN Coin’le ilgili detaylı bilgi için
www.bitexen.com/resources/exen-whitepaper.pdf
adresinde yer alan white paper’ı inceleyebilirsiniz.Kolay, hızlı, güvenilir Bitcoin ve Altcoin Borsası

BİTEXEN BORSASINA HEMEN ÜYE OLUP PARA KAZANMAYA BAŞLAMAK İÇİN ALTTAKİ BİTEXEN YAZISINA TIKLAYIN

AŞAĞIDAKİ LİNKLERDEN ARAMIZA KATILABİLİRSİNİZ

FACEBOOK GRUBUMUZA KATILMAK İÇİN TIKLAYIN

WHATSAPP GRUP LİNKİMİZ

TELEGRAM GRUP LİNKİMİZ

{}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir