Kapat
Ücretsiz Mining Siteleri 3 views 2

Bitexen Nedir ?

EXEN COIN NEDİR?


DÜNYADA İLK KEZ BİR BORSANIN TÜMÜNÜKULLANICILARINA ÜCRETSİZ DAĞITIP, TÜMÜNÜ GERİ SATIN ALMAYI TAAHHÜT ETTİĞİ BİR KRİPTO-PARADIRRC20 Token olarak Ethereum Blockchain’i üzerinde basılır ve tamamı Bitexen kullanıcılarına ÜCRETSİZ olarak dağıtılır. Bitexen kurucuları veya yatırımcılarına herhangi bir pay ayrılmaz.

NASIL ÇALIŞIR?

 

 

Kullanıcılar Bitexen üzerinde hesap oluşturup doğrulama adımlarını tamamladıktan sonra EXEN Coin’leri hesaplarına tanımlanır. Kullanıcılar diledikleri takdirde başka kullanıcılara tavsiye ederek daha fazla EXEN Coin kazanabilirler. Tavsiye üzerinden gelen yeni kullanıcılar da aynı miktarda EXEN Coin almaya hak kazanırlar.

 

 

 

 

 

 

 

Ayrıca kullanıcılar, düzenli olarak yapılacak yarışmalar ve kampanyalara katıldıkları takdirde daha fazla EXEN Coin kazanma şansı elde edebilirler.

 

 

 

 

 

NASIL DAĞITILIR?


Kullanıcılara EXEN Coin dağıtımları 5 aşama şeklinde yapılır. Her bir aşama, bir önceki aşamadaki EXEN Coin’lerin tamamının dağıtılmış olması koşulu ile başlar. Her yeni aşamada dağıtımı yapılacak toplam EXEN Coin miktarı sabit kalırken, her bir kullanıcı ve her bir tavsiye edilen kullanıcı karşılığında verilen EXEN Coin miktarı azalır.

EXEN Coin’le ilgili detaylı bilgi için
www.bitexen.com/resources/exen-whitepaper.pdf
adresinde yer alan white paper’ı inceleyebilirsiniz.Kolay, hızlı, güvenilir Bitcoin ve Altcoin Borsası

 

 

 

 

 

{admin}

“Bitexen Nedir ?” üzerine 2 yorum

 1. Tarkan balaban dedi ki:

  Çok güzel olmuş 👏👏

  1. admin dedi ki:

   Güzel Yorumun İçin Teşekkür Ederim

   🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat