Kapat
GENEL 0 views 0

Bitsdaq BORSASI NEDİR? NASIL KAYIT OLUNUR?

Bitsdaq BORSASI NEDİR?


Bitsdaq borsası kısa bir süre önce bittrex desteği ile kurulmuştur. Bittrex borsası bilindiği gibi dünyanın en güçlü borsalarından biridir. Kendine ek olarak kendi coini ile birlikte Bitsdaq borsasını kurmuştur. Bitsdaq borsasının kendi coininin adı BCBX dir. Bu coin 31 mart ta kuru belli olacak ve alım satımı yapılabilecektir. Bittrex in desteği ile BCBX coin ilerleyen dönemde diğer borsalarada açılacak ve değeri artacaktır.


Bitsdaq NASIL KAYIT OLUNUR VE NASIL BXBC COİN TOPLANIR?

Bitsdaq borsasına aşağıda verdiğimiz link ile kayıt olabilirsiniz. 2 çeşit kayıt yöntemi vardır. 1. si sadece mail ve şifre girerek kayıt olursunuz ve 1500 BXBC coin kazanırsınız. 2. si kayıt KYC yani kimlik doğrulama (kimlik ön arka foto ve selfi) yaparsanız size 5000 BXBC verir. Ayrıca 31 marta kadar hergün bu borsaya giriş yaptığınızda 200 BXBC coin alırsınız. Özetleyecek olursak sadece kayıt oldunuz mail ve şifre ile 1500 BXBC alırsınız ve günlük giriş yaptığınızda 200 BXBC alırsınız. Kayıt olup 1500 BXBC kazandıktan sonra KYC yani kimlik doğrulama yaparsanız ekstra 5000 BXBC coin daha kazanırsınız yani toplam 6500 BXBC kazanmış olursunuz.


Bitsdaq BORSASI REFERANS KAZANCI NASILDIR?

Referansınız ile davet ettiğiniz arkadaşınız sadece kayıt olursa 800 BXBC kazanırsınız. Eğer kimlik doğrulama yaparsa 1000 BXBC daha kazanırsınız. Toplamda 1800 BXBC kazanmış olursunuz.


Bitsdaq BORSASINA KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN.

AŞAĞIDAKİ LİNKLERDEN ARAMIZA KATILABİLİRSİNİZ

FACEBOOK GRUBUMUZA KATILMAK İÇİN TIKLAYIN

WHATSAPP GRUP LİNKİMİZ

TELEGRAM GRUP LİNKİMİZ

Tarkan Balaban {Tarkan Balaban}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat