Kapat
Ücretsiz Coin Veren Borsalar 0 views 0

BLOKCHAİN 25 DOLAR NASIL KAZANILIR? BİTEXEN E NASIL ÇEKİLİR?

BLOKCHAİN 25 DOLAR NASIL KAZANILIR?

Arkadaşlar öncelikle ücretsiz 25 dolar neden veriliyor ondan bahsedeyim. Blokchain bitcoin tabanını oluşturan dünyanın en güvenilir cüzdanıdır. Yeni bir coin olan XLM(Stealer) i piyasaya çıkarmıştır ve bunu şuan ücretsiz dağıtmaktadır. Ücretsiz dağıtılmasının temel nedeni XLM in dünya genelinde yaygınlaşmasını sağlayarak sirkülasyonunu artırarak ve dünya genelindeki borsalarda kullanım oranını çoğaltmaktır. Şuan Blokchain cüzdanı açan ve bilgilerini doğrulayan herkese ücretsiz olarak 25 dolar değerinde XLM dağıtılmaktadır. Cüzdanımızı doğrulamak için adres bilgilerimiz , cep numaramız, kimliğimizin ön ve arka yüz resmi ve selfimiz istenmektedir.

BLOKCHAİN CÜZDANINI İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ. (PLAY STORE)

BLOKCHAİN CÜZDANINI İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ. (APP STORE)

BLOKCHAİN HESAP ONAYLAMA NASIL YAPILIR?

Yukarıdaki linklere tıklayarak uygulamayı indirin. Daha sonra yeni cüzdan oluştur butonuna basın. Bilgilerinizi girdikten sonra cüzdanınızın içine gireceksiniz.

Cüzdana girdikten sonra pano kısmında yer alan 3 çizgiye tıklayın. 

 

 

 

 

 

 

 

Daha sonra karşınıza çıkan ekranda mail ve cep numaranızı doğrulayın.

 

 

 

Mail ve e posta doğruladıktan sonra uygulamayı kapatın ve tekrar açın karşınıza gelen ekranda doğrulamaya devam et butonuna basın. Sizden ilk önce selfinizi isteyecek daha sonra kimliğinizin ön yüz fotosunu ve en son arka yüz fotosunu isteyecek buları tamamladıktan sonra işleminiz bitmiş oluyor ve onay bekliyorsunuz.

 

 

 

 

 

Hesabınızın onaylanıp onaylanmadığını ayarlar bölümünde tier 2 in revieev bölümünden kontrol edebilirsiniz burası yeşil olduğunda hesap onayınız tamamlanmış oluyor . 

 

 

BLOKCHAİN HESABIM ONAYLANDI PARAMI NASIL ÇEKERİM?

Hesabınız onaylanınca aşağıdaki linke tıklayarak XLM inizi talep edebilirsiniz. Blokchain cüzdanınıza XLM iniz yattıktan sonra aşağıdaki adımları takip edin.

Blokchain onaylandı ise XLM inizi talep etmek için tıklayın.

Öncelikle Blokchain cüzdanınızi açarak stealer cüzdanınıza giriyorsunuz. Orada sol altta yukarı ok işaretine  basarak transfer etme adımına geliyorsunuz.

 

 

 

 

 

 

 

XLM inizi bitexen hesabınıza transfer edecekseniz Bitexen sitesine girip sağ üstte menüye tıklayarak hesaplarım bölümüne giriyorsunuz. Aşağıda XLM cüzdanınızın sağ tarafında yatır bölümüne tıklayarak karşınıza çıkan cüzdan adresini ve memo numarasını resimdeki gibi blokchain cüzdanınıza yapıştırıyorsunuz. Daha sonra ekranda toplam mevcut para ve eksi ücretleri kullan butonuna basarak bakiyenizin tamamını seçmiş oluyorsunuz ekranın en altında devam a basarak işlemi tamamlamış oluyorsunuz.

 

 

 

 

BAYEBİT KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN

BİTEXEN KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN

 

AŞAĞIDAKİ LİNKLERDEN ARAMIZA KATILABİLİRSİNİZ

FACEBOOK GRUBUMUZA KATILMAK İÇİN TIKLAYIN

WHATSAPP GRUP LİNKİMİZ

TELEGRAM GRUP LİNKİMİZ

 

 

 

 

 

 

 

 

Tarkan Balaban {Tarkan Balaban}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat