Kapat
Ücretsiz Coin Veren Borsalar 7 views 0

BTCFİNANS.COM YENİ TÜRK BORSASI NASIL PARA KAZANILIR?

BTCFİNANS.COM NEDİR? 


DÜNYADA İLK KEZ BİR BORSANIN TÜMÜNÜ KULLANICILARINA ÜCRETSİZ DAĞITIP, TÜMÜNÜ GERİ SATIN ALMAYI TAAHHÜT ETTİĞİ BİR KRİPTO-PARADIRKripto Para Yatırımcılarının Temel İhdiyaçlarına En İyi Şekilde Cevap Verecek Bir Global Platform Oluşturma Hedefiyle Tasarlanan BTCFİNANS ,Bitcoin Ve Diğer Altcoin’lerin(XRP, DOGE, LTC, ETHEREUM) Alım Satımına Aracılık Yapmaya Başladı.

Bankacılık, Parite Ve Türev Yatırım Araçları Alım Satım Platformları, Ödeme Sistemleri, Bilgi Güvenliği, Finansal Suistimallerin Önlenmesi Ve İnovasyon Konularında Deneyimli Murat Çelik, M.Fatih Bilgin, Mutlu Dağdelen Ve A. Kürşat Duygulu Tarafından Kurulan Bitexen, “Sistem Güvenliği”, ” Kripto Para Cüzdan Güvenliği” Ve ” Suistimal Önlemleri” Başlıklarında Dünya Standartlarında Bankacılık Ve Finansal Hizmetler Güvenlik Prosedürleri Dikkata Alınarak Geliştirildi. Geleneksel Finansal Ürünlerin Blockchain Teknolojisi Üzerinde Yeniden Konumlandırılmasında Rol Almak Ve Bu Değişimin Öncülüğünü Üstlenmek De BTCFİNANS Kurucularının Orta-Uzun Dönem Hedefleri Arasında Yer Alıyor. BTCFİNANS,Kullanıcı Yatırımlarının Güvenliği İlk Planda Tutmaktadır.

Btcfinans‘da

  Bitcoin (BTC)

  Ripple (XRP)

Dogecoin (DOGE)

Litecoin (LİTE)

Ethereum (ETH)

BEEX COİN (Henüz satış tahtalarında yer almamaktadır)

Kripto Paraları Üzerinden Alım Satım Yapılabiliyor. Kullanıcılar, Btcfinans Üzerinde Hesap Oluşturarak Ve Başka Kullancılara Tavsiyede Bulunarak BEEX Coin’lere Sahip Olabiliyor. Ayrıca Düzenlecek Yarışmalar Ve Kampanyalarla Kullanıcılar Daha Fazla BEEX Coin Kazanma Şansı Yakalıyor.

BTC FİNANS BORSASINA KAYIT OLUP KAZANMAYA BAŞLAMAK İÇİN TIKLAYIN

 

AŞAĞIDAKİ LİNKLERDEN ARAMIZA KATILABİLİRSİNİZ

FACEBOOK GRUBUMUZA KATILMAK İÇİN TIKLAYIN

WHATSAPP GRUP LİNKİMİZ

TELEGRAM GRUP LİNKİMİZ

 

Tarkan Balaban {Tarkan Balaban}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat