Kapat

CASTLE MOBİL NEDİR? NASIL PARA KAZANILIR?

CASTLEMOBİL NEDİR?

 

   CASTLE MOBİL temelinde reklam izleyerek para kazanabildiğimiz bir uygulamadır. Uygulama içerisindeki bölümlerde gezinirken karşımıza reklamlar çıkacak ve her izlediğimiz reklam bizlere 1 puan kazandıracak.

 

 

 

 

 


CASTLE MOBİL NASIL KULLANILIR?

          Uygulama içerisindeki bölümlerde dolaştığımızda karşımıza gelen her reklamdan 1 puan kazanırız. Puan değeri ay sonun google dan gelen kazancın toplam puana bölünmesi ile belli olur. Ödeme talebi her ayın sonunda verilir ve ödeme talep edebilmemiz için aylık 2400 puan toplamamız gerekir. Ekibiniz yoksa eğer 2400 puanı örnek bugün 50  yarın 120 diğer gün 30 şeklinde istediğiniz gibi toplayabilirsiniz ay sonu 2400 puanı toplayın yeter.

 

 

 

 

 


CASTLE MOBİL REFERANS SİSTEMİ ve ÖDEME YÖNTEMİ?

 

 CASTLE MOBİL uygulamasında 7 derinlikli referans sistemi mevcuttur. Kendi referans linkiniz ile kayıt olan kullanıcılar 1. derinliğiniz olur. Kendi referansınız ile sınırsız sayıda üye ekleyebilirsiniz. Üyelerinizden kazanç elde edebilmeniz için günlük 80 reklam izleme zorunluluğunuz vardır. 80 reklam izleyemediğiniz gün ekip kazancı alamazsınız. Ödemeler banka ve papara yolu ile yapılmaktadır. İlerleyen dönemde innal karta da ödeme yapılması için çalışma yapılmaktadır. Uygulama yakın bir zamanda İos a da gelecektir.  Katman kazanç yüzdeleri aşağıdaki  gibidir;

1. Katman %10

2. Katman %8

3. Katman %6

4. Katman %5

5. Katman %4

6. Katman %3

7. Katman %2

 

CASTLE MOBİL KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN

 

AŞAĞIDAKİ LİNKLERDEN ARAMIZA KATILABİLİRSİNİZ

FACEBOOK GRUBUMUZA KATILMAK İÇİN TIKLAYIN

WHATSAPP GRUP LİNKİMİZ

TELEGRAM GRUP LİNKİMİZ

 

Tarkan Balaban {Tarkan Balaban}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat