Kapat
X-Scam Siteler-X 15 views 0

COİNMAGİC SİTESİ KAPANMIŞTIR. SCAM!!!

COİNMAGİC NEDİR?

Coinmagic ücretsiz bir şekilde Bitcoin, Ethereum, Doge, Litecoin, Ethereum ve dolar mining i yapabileceğiniz bir sitedir. Kazı yaptığınız coinleri ödeme sınırlarına geldiğinde kendi cüzdanınıza rahatlıkla çekebilirsiniz. Sistemin en güzel yanı siteye girme veya hergün kontrol etme zorunluluğunuz yok isterseniz 1 ay bakmayın 1 ay sonra biriken bakiyeyi cüzdnınıza çekebilirsiniz. Dolar ödemesini payeer hesabına yapmaktadır. Size tavsiyemiz kesinlikle para yatırmayın amacımız ücretsiz para kazanmak cebimizden 1 kr dahi çıkarmadan ücretsiz kazanabiliriz.


COİNMAGİC NASIL KULLANILIR? 

Siteye kayıt olmak çok basit. Sadece sim soy isim ve mail adresi ile kayıt olabiliyorsunuz. Siteye ilk kayıt olduğunuzda size 100 ghs yani kazı gücü veriyor. Bu kazı gücünü % lik oranlar ile istediğiniz coine verebiliyorsunuz. Örnek siteye ilk üye olduğunuzda size tavsiyem kazım gücünüzün %50 sini dolara %50 sini ghs ye verin 3 5 gün sonra dolara verdiğiniz yüzdeyi artırın bu şekilde hızınızı artırmış biyandanda dolar kazmış oluyorsunuz. En basit kazı dolarda oluyor ilerleyen dönemde referanslarınız artarsa diğer coinlerede gücünüzü böleblirsiniz.


REFERANS KAZANCI NASILDIR? 

Referans kazancı her yazdığınız üyeden 5 ghs olarak gelir yani her üye size 5 kazım gücü kazandırır. Sistemde kazım gücünüz arttıkça günlük bonus alma oranınızda artar. Ayrıca sistemden bakiyenizi nekadar geç çekerseniz ekstra günlük bonus alırsınız. Çekim yaptığınızda bonus bakyeniz silinir.

COİNMAGİC NASIL PARA ÇEKİLİR?

Sistemde biriken coinlerinizi aşağıda belirtilen ödeme eşiklerinde kendi cüzdanınıza çekebilrsiniz. Dolar çekimleri Payeer hesabına yapılmaktadır. Sitede sağ üst köşede bulunan menü bölümüne bastığınızda çekin bölümüne basarak bakiyenizi kolaylıkla cüzdanınıza transfer edebilirsiniz. Biriktirdiğiniz coinleri TL ye çevirmek isterseniz sizlere tavsiyem BAYEBİT borsasını kullanmanızdır. Bayebit bir türk borsasıdır ve yasaldır. Yakın bir zamanda papara ödeme kanalıda açılacaktır. Bayebit i tavsiye etmemizin nedeni hesap onaylanınca ücretsiz 100 baye kazanmanız (31 ocakta 1 bayenin değeri belli olacak) ve min. türk lirası çekim tutarının 10 tl olmasıdır. Aşağıda hangi coinin ödeme limiti nekadar görebilirsiniz.

BİTCOİN: 0,01                      DOGE: 1000                    ETHEREUM: 0,01 

LİTECOİN: 01                             BİTCOİN GOLD: 0,1         DOLAR: 1

 

COİNMAGİC KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN.

ACCRA KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN.

WAWEX KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN.

BAYEBİT KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN.

BİTEXEN KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN.

PAYEER HESAP AÇMAK İÇİN TIKLAYIN.

 

AŞAĞIDAKİ LİNKLERDEN ARAMIZA KATILABİLİRSİNİZ

FACEBOOK GRUBUMUZAZA KATILMAK İÇİN TIKLAYIN

WHATSAPP GRUP LİNKİMİZ

TELEGRAM GRUP LİNKİMİZ

 

 

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat