Kapat
Coin Kazandıran Siteler 393 views 0

LBRY VİDEO YÜKLE, İZLE PARA KAZAN.. LBRY NEDİR NASIL PARA KAZANILIR? LBRY ÖDEME KANITI.

LBRY NEDİR?

Merhaba arkadaşlar lbry youtube gibi bir sosyal medya programıdır. Bildiğiniz gibi youtube dan para kazanmak gerçekten çok zorlaştı ve 1000 abone 4000 saat izlenmeniz olması şartı var para kazanabilmeniz için. Lbry de ise böyle bir durum yok.. Sadece mail ile kayıt olup cep numaranızı doğruluyorsunuz ve anında lbry coin kazanmaya başlıyorsunuz..

Lbry kendi koini ve aşağıda gördüğünüz gibi coinmarketcap te listelenmiş.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 LBRY NASIL KAZANILIR VE NASIL ÇEKİLİR?

Lbry kazanmak ve çekmek gerçekten çok basit. Kendinize bir kanal oluşturabilir ve daha çok lbry kazanabilirsiniz veya sadece video izleyip günlük giriş yaparak ta kazanabilirsiniz. Lbry bakiyenizi çekmeniz için bittrex veya coinex borsalarında hesabınız olması gerekir. Şuan için bu borsalarda listelenmiş durumda ve 1 lbry şuan 2 cent değerinde.

LBRY NASIL KAYIT OLABİLİRİM VE KAYIT OLDUĞUMDA KAZANCIM NEDİR?

Lbry sistemine ( LBRY KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ)  buraya tıklayarak kayıt olduğunuzda 20 LBC kazanırsınız. Ayrıca kendi referans linkiniz ile arkadaşlarınızı kaydettiğinizde onaylı kayıt başına 20 LBC kazanırsınız. Aşağıdaki videoda uygulamanın detaylı anlatımını ve ödeme kanıtını bulabilirsiniz. Şimdiden hepinize bol kazançlar…

 

( LBRY KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ)

LBC ÇEKMEK İÇİN KULLANACAĞINIZ BİTTREX BORSASI

AŞAĞIDAKİ LİNKLERDEN ARAMIZA KATILABİLİRSİNİZ

FACEBOOK GRUBUMUZA KATILMAK İÇİN TIKLAYIN

"text-align: center;">TELEGRAM GRUP LİNKİMİZ

{admin}