Kapat

REKLAM İZLEYEREK ÜCRETSİZ ETHEREUM VE LİTECOİN KAZAN

FREE ETHEREUM SPİNNER NEDİR? NASIL KULLANILIR?

 

    Free ETHEREUM spinner uygulamasındaki temel mantık reklam izleyerek ethereum kazanmaktır. Uygulamada size 50000 güç verir. Spin tuşuna bastıkça Gwi kazanırsınız. 10 Gwi 1 ETHER yapmaktadır. 2 çeşit spin bulunmaktadır. Biri 3000 güç tüketir. Diğeri ise 5000 güç tüketir. Her spin tuşuna bastığınızda şansınıza belli bir miktarda Gwi gelir. Örnek spin tuşuna bastınız size 500 Gwi verdi bunun ETHER karşılığı 50 etherdir. Uygulamada belli saatlerde ve günlerde kazanabileceğiniz Gwi miktarı 22k  ile 2k arasında değişir. 22k verdiği anları yakaladığınızda gücünüz bitene kadar spin çevirin . Gücünüz bittiğinde ekranın sağ üstünde bulunan  bu simgeye tıkladığınızda size her video izlemeniz için 3000 güç verir. Ekranın sol üst bölümünde bulunan  bu simgeye tıkladığınızda karşınıza çıkan ekranda claim now tuşuna basarsanız biriktirdiğiniz ETHER coinbase hesabınıza aktarılır. 3 günde 1 kez aktarım hakkınız bulunmaktadır. Aynı bölümde referans linkiniz yer almaktadır. Referansınızın topladığı ETHER lerin %5 i hesaba aktar dediğinde size gelir.

FREE ETHEREUM SPİNNER HEMEN KAYDOLMAK İÇİN TIKLAYINFREE LİTECOİN SPİNNER NEDİR? NASIL KULLANILIR?

 

Free LİTECOİN spinner uygulamasındaki temel mantık reklam izleyerek LİTECOİN kazanmaktır. Uygulamada size 50000 güç verir. Spin tuşuna bastıkça Gwi kazanırsınız. 10 Gwi 1 LİTOSHİ yapmaktadır. 2 çeşit spin bulunmaktadır. Biri 3000 güç tüketir. Diğeri ise 5000 güç tüketir. Her spin tuşuna bastığınızda şansınıza belli bir miktarda Gwi gelir. Örnek spin tuşuna bastınız size 500 Gwi verdi bunun LİTOSHİ karşılığı 50 LİTOSHİ ‘dir.. Uygulamada belli saatlerde ve günlerde kazanabileceğiniz Gwi miktarı 9k  ile 2k arasında değişir. 9k verdiği anları yakaladığınızda gücünüz bitene kadar spin çevirin . Gücünüz bittiğinde ekranın sağ üstünde bulunan  bu simgeye tıkladığınızda size her video izlemeniz için 3000 güç verir. Ekranın sol üst bölümünde bulunan  bu simgeye tıkladığınızda karşınıza çıkan ekranda claim now tuşuna basarsanız biriktirdiğiniz LİTOSHİ coinbase hesabınıza aktarılır. 3 günde 1 kez aktarım hakkınız bulunmaktadır. Aynı bölümde referans linkiniz yer almaktadır. Referansınızın topladığı LİTOSHİ lerin %5 i hesaba aktar dediğinde size gelir.

FREE LİTECOİN SPİNNER KAYDOLMAK İÇİN TIKLAYINCOİNBASE NEDİR?

Coinbase hesabınız Free Ethereum ve Free Litecoin uygulamalarında biriktirdiğiniz coinlerin aktarım yapıldığı cüzdanınızdır. Coinbase cüzdanınızda istediğiniz kullanıcıya ethereum ve litecoin transferi yapabilirsiniz. Sadece kullanıcının mail adresini girmeniz yeterli olacaktır. Transfer tuşuna bastığınız anda istediğiniz kullanıcıya anında coin transferi gerçekleşir. Bu kolaylık sayesinde ödeme limitine gelmek için birbirinize coin tansferi yapabilirsiniz. Kendi borsa cüzdanınıza çekim yapmak isterseniz min çekim tutarı. Ethereum için 0,001, Litecoin için 0,001 dir.

COİNBASE KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN

 

AŞAĞIDAKİ LİNKLERDEN ARAMIZA KATILABİLİRSİNİZ

FACEBOOK GRUBUMUZA KATILMAK İÇİN TIKLAYIN

WHATSAPP GRUP LİNKİMİZ

TELEGRAM GRUP LİNKİMİZ

Tarkan Balaban {Tarkan Balaban}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat