Kapat

WHATSAROUND NEDİR? NASIL KULLANILIR?

WHATSAROUND NEDİR?


WHATSAROUND İNSTAGRAM GİBİ FOTOĞRAF PAYLAŞIP EĞLENCELİ ZAMANLAR GEÇİREREK PARA KAZANABİLECEĞİNİZ BİR SOSYAL PLATFORMDUR. UYGULAMAYA KAYIT OLMAK İÇİN İSİM SOY İSİM VE MAİL ADRESİNİZ YETERLİDİR. PROFİLİNİZİ TAMAMLAMANIZ VE SHOTCOİN KAZANABİLMENİZ İÇİN PROFİL RESMİ BELİRLEYİP CEP NUMARANIZI DOĞRULATMANIZ GEREKİR.

UYGULAMAYA KAYIT OLMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN.Whatsaround uygulamasında direk para kazanılmaz. Uygulama içerisinde kullanılmak üzere SHOTCOİN toplarız ve toplanan SHOTCOİN ile ETHEREUM alarak emeğimizi kazanca çevirmiş oluruz.

NASIL ÇALIŞIR?

WHATSAROUND uygulamasında fotoğraf paylaşarak, paylaşılan fotoğraflara beğeni ve yorum atarak seviye puanı (SP) kazanırsınız. Seviyeniz atladığınızda SHOTCOİN kazanırsınız. Örnek seviye 3 e geçtiniz 3 Shotcoin kazanırsınız. Ayrıca size seviyenize göre günlük SP görevi gelir ve ekstra SHOTCOİN kazanabilirsiniz. Örnek seviye 8 desiniz günlük 800 SP kazandığınızda 8 SHOTCOİN gelir. WHATSAROUND uygulamasında en büyük kazanç yolu ve en önemli olanı referansınız ile kullanıcı davet etmektir. Her davet ettiğiniz kullanıcı profilini tamamlarsa 13 SHOTCOİN kazanırsınız. Kazandığınız SHOTCOİN’ler bekleyen bölümüne düşer ve inceleme sonunda kullanılabilir SHOTCOİN bölümüne geçer.


 

WHATSAROUND uygulamasında 5 farklı yoldan SHOTCOİN kazanabilirsiniz:

1- Profilinizi tamamlayıp ilk fotoğraf paylaşımınızda

2- Referansınız ile üye yaparak

3- Referanslarınız seviye atladıkça

4- Uygulamadaki seviyeniz arttıkça

5- Günlük SP görevlerinizden

6- WOW görevlerinizden

 

SHOTCOİN NASIL KAZANILIR?


1- PROFİLİNİZİ TAMAMLAYIP İLK FOTOĞRAF PAYLAŞTIĞINIZDA

Uygulamaya giriş yaptığınızda solda yer alan resimdeki gibi sağ altta(1) profil simgeniz olacak ona tıklayıp sağ üstteki (2) üç noktaya tıklayarak profil düzenleme (3) bölümünü açıyorsunuz. Daha sonra sağda yer alan görseldeki gibi profil resmi belirliyorsunuz, kendinize kullanıcı adı belirliyorsunuz, biyografinizi oluşturuyorsunuz (kısaca tanıtın kendinizi çok kısa olmasın), cinsiyetinizi belirtiyorsunuz, cep numaranızı giriyorsunuz ve size sms onayı geliyor. En son kaydet butonuna basarak profili tamamlıyorsunuz. Bu adımlar ile 11 SHOTCOİN kazanmış oluyorsunuz. İlk fotoğraf paylaşımınızdan sonra size 2 SHOTCOİN daha geliyor toplam 13 SHOTCOİN kazanmış oluyorsunuz.

 


2- REFERANSINIZ İLE ÜYE YAPARAK

Uygulamaya girdiğinizde sağ alt bölümde profile tıklayın daha sonra sağ üstte 3 noktalı kısma tıkladığınızda yandaki ekrandaki gibi arkadaşınıza linki atabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 


3- REFERANSLARINIZ SEVİYE ATLADIKÇA

Referansınız ile davet ettiğini her kullanıcı seviye atladıkça size SHOTCOİN gelir. Örnek referansınız 2. seviyeye geldi 2 SHOTCOİN, 3. seviyeye geldi 3 SHOTCOİN kazanırsınız.

 

 

 

 

 

 

 

 


4- UYGULAMADAKİ SEVİYENİZ ARTTIKÇA

Uygulamada seviyeniz arttıkça seviye sayısına göre SHOTCOİN kazanırsınız. Örnek 5. seviyeye geldiniz 5 SHOTCOİN kazanırsınız.

 

 

 


5- GÜNLÜK SP (SEVİYE PUANI) GÖREVLERİNİZDEN

Seviyenize göre size günlük SP(seviye puanı) görevi gelir. Örnek 5.

Seviyenize göre size günlük SP(seviye puanı) görevi gelir. Örnek 5.seviyedesiniz 500 SP tamamladığınızda 5 SHOTCOİN kazanırsınız.

Seviye puanı nasıl kazanılır?

Fotoğraf paylaşarak ve paylaştığınız fotoğraflar beğenildiğinde SP kazanırsınız. Ayrıca Başkalarının fotoğraflarına beğeni, yorum ve beğenmeme atarak SP kazanırsınız. Başkalarının veya kendinizin fotoğraflarına yorum attığınızda ve o yorumu beğendiğinizdede SP kazanırsınız. En hızlı şekilde SP kazanıp seviye atlamak isterseniz paylaştığınız fotoğrafın mesaj kısmına insanların yorum atmalarını ve atılan yorumlara beğeni atmalarını rica edebilirsiniz en hızlı SP buşekilde kazanırsınız. Yorumlarınız beğenildikçe daha fazla SP kazanabilirsiniz.


6- WOW GÖREVLERİNDEN

     WOW görevleri solda yer alan görseldeki 

gibidir. Fotoğraflarınıza atılan her 10 WOW size 1 SHOTCOİN kazandırır.

WOW nerden alınır?

Belli bir süre uygulamaya girmediğinizde geri döndüğünüz için tekrar girişinizde size 5 WOW verir. Günde 3-4 kez 5 WOW alabilirsiniz. Ayrıca market bölümünden 12 SHOTCOİN karşılığında size 100 WOW verir.

 

 

UYGULAMAYA KAYIT OLMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN.

Hiç Benzer Yazı Bulunamadı Malesef :(

{}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir